Zawody gruntowe koła Chemik – Cichowo

Wszystkich członków koła wędkarskiego CHEMIK Kościan zapraszamy do udziału w nocnych zawodach gruntowych, które odbędą się 6-7 sierpnia na jeziorze Cichowo.

Zbiórka uczestników o godz. 16:00. Bawimy się od 19:00 w sobotę do niedzieli do 07:00 !!! Zawody drużynowe – dwuosobowe. Wędkowanie odbywać się będzie na cztery wędki tylko metodą gruntową – zakaz używania spławika. Każdy uczestnik oraz osoba towarzysząca drużynie otrzyma posiłek oraz napoje. Przy większej ilości zawodników planowane są upominki dla każdego zawodnika. Nagrody dla trzech pierwszych miejsc oraz za największą rybę – wartość nagród uzależniona od liczby uczestników. Osoby, które chcą uczestniczyć w zawodach ale z różnych przyczyn nie mogą skompletować składu drużyny proszone są o dokonanie zapisu na końcu listy.

Szczegółowy regulamin zawodów wraz z mapką dojazdową do łowiska dostępny jest na stronie koła oraz w sklepie wędkarskim podczas rejestracji. Zapisy odbywają się od 05.07 do dnia 27.07.16 w sklepie wędkarskim „STREFA HOBBY” Kościan ul. Kosynierów 1. Wpisowe ustalono w wysokości: – zawodnik – 50,00 zł (drużyna 100,00zł), – osoba towarzysząca – 25,00 zł.

Regulamin zawodów dostępny jest na stronie koła w zakładce „Wyniki zawodów”. Prosimy o udostępnianie informacji !!!! W przypadku bardzo małej ilości osób chętnych do uczestnictwa w zawodach – impreza zostanie odwołana !!!

Udostęnij na:
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google
Share on twitter
Twitter